حمام مستر-چهار ایده برای بازسازی و نوسازی حمام یک خانه

یکی از کارهای مقرون به صرفه در بازسازی که میتواند تاثیر زیادی  ایجاد کند  تغییرات در حمام اصلی خانه است.هر گونه تغییر در آن زندگی روزمره شما را دچار تنوع خواهد کرد. در اینجا نمونه هایی از ایده هایی برای  ایجاد این تغییرات برای شما بازگو خواهیم کرد.

۱- افزایش فضا 

اگر فضا یک موضوع اصلی در حمام اصلی شما محسوب می شود.در بازسازی باید باز کردن فضا در هر جهتی که میتوان در نظر گرفت.این کار باعث اضافه شدن فضا می شود و حمام تنگ را باز تر میکند و  فکر کردن به ایده های بشتر را فراهم میکند.

جایگزینی یک پنجره به جای دیوار اجازه می دهد تا نور طبیعی در حمام  وارد شود و احساس باز بودن را ایجاد می کند.(این کار بیشتر در حمام مستر صورت میگیرد)انتخاب  حالت پنجره بسیار مهم است چرا که شما می خواهید نور خورشید به فضا وارد کنید، اما در عین حال به حفظ حریم خصوصی هم نیاز دارید.

اگر پنجره جدید یک گزینه مناسب نیست،می توان  پنجره های سقفی به کار اضافه کرد.

۲- اضافه کردن مناطق برای قرار دادن وسایل 

از آنجا که اکثر مردم بیشتر محصولات بهداشتی خود را در حمام قرار می دهند،در نوسازی زمان مناسب برای افزایش فضای قرار دادن وسایل برای بهتر سازمان بندی شدن این وسایل و حمام است.اضافه کردن کابینت ،قفسه برای ذخیره تمام این موارد لازم است.

کابینت که جلوی آن با شیشه و منبت تزیین شده بیشتر مورد توجه در شخصیت های مختلف می باشد. اگر شما نمی توانید کابینت تعویض کنید، فکر درباره اضافه کردن دستگیره های تزئینی شما را به سمت یک فضای به روز شده میرساند.

۳- تغییر کف پوش 

کاشی و سرامیک انتخاب مناسب برای کفپوش حمام است. استفاده از یک تن طبیعی مانند عاج یا خاکستری مایل به قهوهای نور  را حفظ خواهد کرد.

اگر شما فکر می کنید کاشی و سرامیک هنگام زمستان سرد هست می توانید از گرمایش از کف استفاده کنید که این کار پاها و دیگر فضاهای حمام را گرم میکند.

۴- ایجاد یک محیط آرامش بخش

اضافه کردن یک صندلی راحتی در  احساس خوب به حمام لوکس می دهد. میتوان در آن به استراحت و نشستن بعد از یک دوش آرامش بخش خوب پرداخت.

دوباره با استفاده از رنگ طبیعی ملایم میتوان آنجا را به  یک محیط آرام تبدیل کنیم. به طور کلی با استفاده از یک رنگ خنثی، شما می توانید لوازم جانبی روشن، مانند حوله، پرده، گلدان  به فضا اضافه کنید که به زنده شدن اتاق بدون تداخل با دکور موجود می انجامد.

استفاده کردن از  تجهیزات نور پردازی اجازه می دهد در زمان های مختلف گزینه هایی را در دست داشته باشیم مانند نور نرمتر برای کسانی که هنگام شب در وان به دنبال آرامش هستند و همچنین نور روشن تر برای آماده شدن افراد برای شروع یک صبح زیبارا می توان تجربه کرد.

پر کردن فضا با شمع معطر، گیاهان، گل یک هنر است که همه از این کارها به زیباسازی حمام کمک فراوانی میکند. 

نیاز به پیدا کردن یک حرفه ای برای بازسازی حمام خود دارید؟ با ما تماس بگیرید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *