پیدا کردن مهندس معمار خوب-مقاله پر بازدید

اگرشمابرای بازسازی خانه خود برنامه ریزی می کنید,یک مهندس معمار میتواند به شما کمک شایانی برساند.هر زمان که شما در حال تخریب دیوار و یا تغییر قسمتی از خانه خود هستید، استخدام یک مهندس معمار ممکن است یک ایده خوب و همچنین مدیریت کار صحیح باشد.

در حالی که فرآیند طراحی و بازسازی همراه با مشکلات خارجی فراوان است, با انجام چند گام ساده شما می‌توانید نگرانی‌ استخدام یک مهندس معمار مناسب را  از ذهن خود پاک کنید. با ما در ادامه همراه باشید تا در پایان مقاله بتوانید یک مهندس معمار حرفه ای برای کار خود انتخاب کنید.
۱-تایین کنید آیا شما به یک معمار نیاز دارید یاخیر.
اگر نوسازی نیازی به تغییر دیوارها و مصالح ندارد , استخدام یک پیمانکار بهتر است .

پیمانکاران قادر به کنترل بیشتر بازسازی خانه خواهند بود.تغییرات مصالح در کارهایی مثل کابینت , کفپوش, رنگ و روشنایی برای پیمانکار به راحتی آب خوردن است اما اگر طرح خانه خود را می خواهید تغییر دهید، شما باید یک مهندس معمار استخدام کنید.
۲-جستجو برای مهندس معمار از طریق وب سایت.با جست جو در گوگل و پیدا کردن یک سایت معماری و باز سازی ساختمان و بررسی پروژه های انجام شده آن مقایسه دامنه پروژه های انجام شده آن با پروژه شما راهی کار آمد برای آشنایی و پیدا کردن خواسته های شما است .

مهندس معمار
مهندس معمار

۳-چندین نامزد را انتخاب کنید , و برنامه زمانی برای ملاقات با آنها را ترتیب دهید
هرگز به طور تصادفی یک مهندس معمار را انتخاب و با آن شروع به کار نکنید؛ پیش از انتخاب خود با چند کاندیدا صحبت کنید .

به آنها در مورد برنامه های طراحی خود بگویید، بفهمید آنها چگونه کار می کنند، و از همه مهمتر، مطمئن  شوید که شما می توانید که با این شرکت یا فرد که استخدام کرده اید کار کنید .شما با آنها همکاری نزدیک خواهید داشت , بنابراین مهم است که رابطه خوبی با انها داشته باشید .
اگر شما در حال حاضر یک پیمانکار قابل اعتماد در ذهن دارید،

اون را به مهندس معمار منتخب خود پیشنهاد دهید.با این حال پیمانکاران با معماران به صورت گروهی کار میکنند وبیشتر دوست دارند از گروه خود استفاده کنند. اهمیت نزدیکی افکار پیمانکار خود با مهندس معمار را نباید فراموش کنید؛ رابطه بین مهندس معمار و پیمانکار می تواند باعث شکست یا پیروزی یک پروژه شود.

انتخاب مهندس معمار
انتخاب مهندس معمار

۴-استخدام یک شرکت طراحی – ساخت.شرکت های طراحی و ساخت شرکت هایی هستند .که هر دو کار طراحی و ساخت را انجام داده ودر نتیجه روند طراحی / روند ساخت و ساز به سادگی و سرعت انجام شده و باعث بهبود ارتباطات می شوند. اگر شما در حال حاضر یک پیمانکار در ذهن دارید.این یک گزینه خوب است.اما طراحی و ساخت در یک مجموعه روندی رو به رشد است.در حال حاضر بسیاری از شرکت های طراحی و ساخت که در پروژه های کوچک مانند بازسازی خانه تخصص دارند وجود دارد.

بودجه برای مهندس معمار
بودجه برای مهندس معمار

۵-ارزیابی وضعیت هزینه
هنگامی که شما یک مهندس معمار انتخاب کردید  پیش از امضای قرارداد , مراحل پرداخت هزینه ها و چگونگی قرار داد از آنها بپرسید .

این شرکت ممکن است یک مبلغ ثابت بخواهد در مذاکره، و یا ممکن است آنها درصدی را به کل هزینه های زمان و مصالح بگیرد. در مورد دوم، از حداکثر قیمت تضمین شده در قرارداد مطمئن شوید, که این  تضمین باعث میشود که او نتواند فرا تر از بودجه مشخص شده نرفته  – و به دنبال  طولانی شدن کار  یا انتخاب مواد بسیار گران نرود .
۶-قرارداد را به دقت مطالعه کنید .
پیش از امضا قرارداد، از درک کامل و رضایت از تمام مفاد مطمئن شوید. نگاه یک وکیل بیش از امضا قرار را داشته باشید .امیدوارم با این مراحل ساده بتوانید مهندس معمار خود را انتخاب کرده و بعد از چند ماه از شرکت مورد نظر خود خانه رویایی را تحویل بگیرید . با عضویت در خبرنامه ما از اطلاعات معماری و بازسازی سریع تر می توانید آشنا شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *